ساخت سوله در ساوه

لازمه‌ ی ساخت سوله در ساوه در نظر گرفتن برخی ویژگی های جغرافیایی‌، ظرفیت‌ های زمین، میزان هزینه و کاربرد سوله  در ساخت و طراحی آنمی‌ باشد. از جمله اقدامات لازم برای ساخت سوله در هر شهر دیگری، شناسایی کامل مکان مورد نظر یعنی بررسی  آب و هوا، موقعیت دقیق جغرافیایی، شناسایی مصالح و نوع سوله‌ ی سازگار با شرایط منطقه‌ ی مورد نظر است. به عنوان مثال میزان مقاومت موردنیاز سوله، میزان سرمایه شما، هدف شما از ساخت سوله و حتی ابعاد سوله مورد نظر شما، همه و همه جزو فاکتورهای تاثیرگذار در انتخاب نوع سوله است. در ادامه از انواع سوله‌ ها گرفته تا مناسب‌ ترین نوع سوله برای شما صحبت خواهیم کرد.

موقعیت مکانی ساوه روی نقشه

موقعیت مکانی ساوه روی نقشه

سوله سازی در ساوه 

همانطور که در قسمت بالا در رابطه با سوله سازی در ساوه مطالبی گفته شد لازم است که به طور کامل تری در این قسمت توضیح داده شود که برای ساخت سوله در ساوه بعد از بررسی محل احداث سوله باید به میزان استفاده از مصالح توجه کرد. شرایط و آب و هوایی هر منطقه تاثیر مستقیمی روی ساخت سوله دارد برای درک بهتر سوله هایی که در شهر های پر بارش می سازند برای اسکلت اصلی از فولاد با ضخامت بیشتری استفاده می کنند که در برابر رطوبت دچار خوردگی و زنگ زدگی نشود. سوله ای که ساخته می شود باید طبق استانداردی باشد که سازمان نظام مهندسی با توجه به شرایط منطقه ای آن منطقه اعمال کرده است باشد در غیر این صورت مجوزی به شما داده نمی شود ساخت سوله در ساوه هم باید طبق همین استاندارد ها ساخته شود.

شرکت سوله سبز در رابطه با شیوه درست سوله سازی و اجزایی که برای ساخت نیاز است مطالب مفیدی جمع آوری کرده است که میتوانید آن ها را ورود به سایت مطالعه کنید. 

 

بهترین نوع  ساخت سوله در ساوه 

در این قسمت قرار است در رابطه با بهترین نوع ساخت سوله در ساوه  توضیحاتی داده شود. مهم ترین امر در زمینه ی سوله سازی بعد از اقداماتی که در قسمت بالا توضیح داده شده، نوع سوله و کیفیت بالای آن می باشد که در این مقاله هدف اصلی آشنایی شما با  سوله هایی می باشد، که علاوه بر مقاومت بالایی که دارند  از قیمت مقرون به صرفه ای هم برخوردار هستند. برای راهنمایی بهتر درباره ساخت سوله در ساوه  باید انواع سوله ها را بشناسید که امروزه سوله ها در سه نوع خرپایی، تیرورقی و یو بی ام ساخته می شنود. ممکن است در این بین اسم سوله های دست دوم به گوشتان خورده باشد ولی لازم است بدانید که سوله های دست دوم طراحی منحصر به فردی ندارند و همان سوله تیر ورقی هستند که از پیش ساخته شده اند. 

ساخت سوله در ساوه (سوله سبک)

ساخت سوله در ساوه (سوله سبک)

اگر می خواهید در رابطه با سوله های دست دوم و تیر ورقی بیشتر بدانید می توانید وارد لینکی که برای شما قرار داده ایم شوید ( ما پاسخ گو سوالات شما در کامنت ها هستیم) 

ولی در این جا اگر بخواهیم بهترین نوع سازه برای ساخت سوله در ساوه به شما پیشنهاد دهیم آن سوله خرپایی می باشد، سوله های خرپایی امروزه جزو سوله های نوین محسوب می شوند و طراحی پیچیده و مهندسی شده ای دارند. به سوله های خرپایی سوله سبک هم گفته می شود زیرا در ساخت این سوله از فولاد مصرفی به صورت بهینه ای استفاده شده است و بسیاری فکر می کنند که سوله سبک از مقاوم پایینی برخوردار است در حالی که این یک باور اشتباهی است در حالی که هم فونداسیون کار بسیار قوی است هم اسکلت سازه مقاومت زیاد دارد و در کل از ویژگی های زیادی برخوردار است که در ادامه به چند نمونه از آن اشاره کرده ایم.

  • سوله های خرپایی به راحتی نصب می شوند آن هم به دلیل روش ساختی است که دارند.
  • از مقاومت بالایی برخوردار هستند زیرا با روش های مهندسی شده ای ساخته شده اند که  شرکت ما مقاومت و استحکام سازه را ضمانت می کند.
  • قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به نوع های دیگر سوله دارد.
  • تنها سازه ای است که محدودیتی در ساخت ندارد و می توان طول دهانه آن را تا ۱۷۰ متر هم بدون ستون میانی در نظر گرفت.
  • متناسب با همه اقلیم ها ساخته می شود و می توان در بسیاری از شهر های ایران از آن استفاده کرد. 
  • تنها سوله ای است که قابلیت جا به جایی دارد، زیرا اجزای آن به وسیله پیچ و مهره به یکدیگر متصل می شوند می توان  بعد از مدتی برای گسترش کار ابعاد سوله را بزرگ تر کرد. ساخت سوله در ساوه

سوله های خرپایی ویژگی های بسیاری دارند که برای مطالعه آن می توانید وارد لینک سوله خرپایی شوید.

ساخت سوله خرپایی

ساخت سوله خرپایی

قیمت ساخت سوله 

 لازم است تا در مقاله ساخت سوله در ساوه  در رابطه با مهم ترین نکته، قیمت ساخت توضیحاتی داده شود، سوله یکی از مهم ترین نکاتی است که در سوله سازی باید توجه ویژه ای به داشت.  هزینه سوله طبق ابعاد و اندازه هایی بررسی می شود که کارفرما برای آن ها در نظر گرفت است و پیشنهاد سوله سبز برای ساخت سوله، سوله های خرپایی می باشد زیرا این سوله ها به دلیل اینکه ساختاری نوین تر دارند میزان فولاد کمتری در آن ها استفاده شده به عبارت بهتر از استفاده بیش از حد فولاد جلوگیری شده و ساختاری اصولی دارد به همین دلیل از قیمت مقرون به صرفه تری برخوردار است. سوله های تیر ورقی یکی دیگر نوع سوله ها است که روش ساخت قدیمی تری دارد و در زمان قدیم تکنولوژی پیشرفت چندانی نداشته و برای مقاوم بودن سوله از فولاد زیادی استفاده می شد که هزینه ی سوله را بسیار افزایش می داد. پس مهم ترین نکته ای که روی قیمت ساخت تاثیر مستقیم دارد وزن سوله می باشد. ساخت سوله در ساوه 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست